• III Bieg ku Słońcu, 09.10.2022 r.

• Czołem biegaczki i biegacze,

to już blisko rok od poprzedniej, II edycji Biegu ku Słońcu. W tym roku słońca szukać będziemy 9 października biegnąc tą samą trasą, przez Stobrawskie lasy i ulicami Jełowej.

Kilka dni temu wystartowaliśmy z zapisami na tegoroczną edycję i chcemy, żebyście stawili się na starcie w komplecie, zabierając swoich znajomych, rodziny i bliskich.

Bieg główny, podobnie jak w poprzednich edycjach będzie poprzedzony biegami dzieci, dla których także przygotowaliśmy medale i atrakcje.

Zapisy na biegi dzieci odbywać się będą w biurze zawodów, 9 pażdziernika.

Cały czas pracujemy nad tym, aby znowu była to niezapomniana impreza, która naładuje Was, jak promienie Słoneczne pozytywną energią :)

Imprezę biegową zamykać będą pojazdy Polarisa Jeepy Buggy.

Zapraszamy do Jełowej w niedzielę 9 października, starty zaplanowano tak samo jak w zeszłym roku, o godzinie 11:00 - 10 km, 5 km oraz NW.

Na mecie na wszystkich będzie czekać ciepły posiłek, napoje, kawa i ciasto!

Zapisy: https://www.zmierzymyczas.pl/1525/iii-bieg-ku-sloncu.html

• Drodzy rodzice,

serdecznie zapraszamy Państwa na zebranie, które odbędzie się 6 września 2022r. (wtorek)

KLASY I - III,       godz.16.30