• Warsztaty kulinarne.

• Kontynuujemy cykl warsztatów, które rozpoczęliśmy w minionym roku szkolnym.
            Na dzisiejszych warsztatach uczniowie przyrządzili Kartoffelsalat, czyli niemiecką sałatkę ziemniaczaną i angielski pudding chlebowy. Wyszło pysznie.
            Na zajęciach wykorzystujemy sprzęt otrzymany w ramach programu edukacyjno-technologicznego Laboratoria Przyszłości, jak i zaprzyjaźnionych darczyńców. Natomiast produkty niezbędne do sporządzania potraw pochodzą z dofinansowania Urzędy Gminy w Łubnianach.

• 🔴 Dzień Kropki w szkolnej świetlicy 🔴

• 15 wrzesień to święto kreatywności, pasji i talentu, a to wszystko dzięki historii dziewczynki Vashti i jej wyjątkowej kropki. ️

Uczniowie zapoznali się z ideą tego święta, obejrzeli historię wspomnianej Vashti oraz wykonali ciekawe prace plastyczne z kropką w roli głównej .

• IV Bieg ku słońcu - ruszają zapisy !!!

• Uwaga, uwaga ważna sprawa ...

8 września o godz. 2000 ruszają zapisy na kolejna edycję "Biegu ku Słońcu".

Zapraszamy do zapisów elektronicznych za pośrednictwem strony https://www.zmierzymyczas.pl/1800/iv-bieg-ku-sloncu.html i udziału w "IV BIEGU KU SŁOŃCU".

Patronat Honorowy nad imprezą obejmie Wójt Gminy Łubniany - Paweł Wąsiak  👍👍👍

Ważna informacja dla uczestników !!

Start i meta usytuowane będą na boiku LZS "START JEŁOWA" w Jełowej, ul. Nadleśna 35

W załączeniu mapa biegu oraz regulamin.

Regulamin biegu.pdf

Mapa biegu.pdf

• ZEBRANIA Z RODZICAMI

• Szanowni Rodzice,

serdecznie zapraszamy Państwa na pierwsze organizacyjne zebranie związane z rozpoczęciem roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się we wtorek 12.09.2023 r.

Spotkanie z dyrektorem szkoły, godz. 16.30 - sala gimnastyczna

Od godz. 17.00 - spotkania w klasach