• Wydawanie zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty

• Drodzy Uczniowie klas ósmych, szanowni Rodzice,

informujemy, iż zgodnie z komunikatem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu, 03 lipca 2023 r. (poniedziałek) o godzinie 1000 nastąpi ogłoszenie wyników w systemie ZIU dla uczniów i SIOEO dla szkół.

06 lipca 2023 (czwartek) w godzinach od 9:00 – 15:00 w sekretariacie będą wydawane uczniom zaświadczenia i informacje o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

• Warsztaty kulinarne

• Uczniowie klasy V wzięli udział w warsztatach kulinarnych, które odbyły się w Restauracji Bartosz.
            Podczas warsztatów uczniowie własnoręcznie przygotowali i zaserwowali swoim rówieśnikom pyszne nuggetsy z kurczaka.

Dziękujemy właścicielom Restauracji Bartosz w Jełowej za miłe przyjęcie i profesjonalnie przygotowane warsztaty.

• Laureatka Konkursu Diecezjalnego Żak

• 2 czerwca 2023r. w Muzeum Diecezjalnym w Opolu odbyła się gala podsumowująca diecezjalne konkursy religijne. Nie zabrakło tam także naszej uczennicy z klasy VIII - Zuzanny Kudyby, laureatki Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej "Żak 2023". Gratulujemy!

• Egzamin na kartę rowerową.

• 05 czerwca uczniowie klasy IV, przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.

Po wcześniejszym zaliczeniu części teoretycznej dzisiaj zmierzyli się z wyzwaniami praktycznymi.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział, gratuluje i życzę szerokiej drogi.

Zapraszamy do relacji video.

• Ekostworek

•

Uczniowie klasy V na technice wykonali z dostępnych w domu tworzyw sztucznych ekologicznego stworka lub wybrany przez siebie pojazd.

Tym samym nadali nowe życie materiałom, które najczęściej wyrzucamy do śmietnika.

Wykazali się nie tylko kreatywnością , ale i troską o nasze wspólne dobro, którym jest otaczające nas środowisko naturalne.

• Żegnamy naszą Koleżankę, Nauczycielkę i Dyrektora  Publicznej Szkoły Podstawowej w Jełowej
          • Żegnamy naszą Koleżankę, Nauczycielkę i Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Jełowej

• Szanowni Państwo,

z głębokim żalem żegnamy dzisiaj naszą koleżankę p. Marię Głuszek - emerytowaną nauczycielkę i dyrektorkę w Publicznej Szkole Podstawowej w Jełowej. Pani Maria wykształciła wiele pokoleń uczniów, była bardzo lubiana przez dzieci i bardzo zaangażowna w pracę na rzecz szkoły. Z matczyną troską wspomagała swoich wychowanków i rodziców, zabiegała o sprawy drobne i ważne. Potrafiła wesprzeć dobrym słowem, wysłuchać, być przy drugim człowieku w smutku i radości.

Mając Ciebie w pamięci, pragniemy przekazać całej Rodzinie, Przyjaciołom i społeczności lokalnej w Jełowej, jak wielki smutek ogarnia nasze serca na wieść o Twoim odejściu.

Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

Dyrektor, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Jełowej