• Aktywna Szkoła - Aktywny Weekend

• Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

Publiczna Szkoła Podstwowa w Jełowej realizuje program Aktywna Szkoła w ramach zadania  "Aktywny Weekend" dofinansowanego ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.
          Program ten to wsparcie aktywności fizycznej skierowane do wszystkich osób chcących aktywnie spędzić czas wolny.
          Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone są osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje w weekendy wg. harmonogramu sporządzonego przez prowadzącego zajęcia.

W ramach zadania "Aktywny Weekend" co tydzień w każdy weekend odbywają zajęcia w wymiarzej 6 godzin, organizowanych w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Jełowej oraz na boisku szkolnym.

Zajęcia są bezpłatne i przeznaczone są dla każdego ucznia, który nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach ruchowych.

Zapisy na zajęcia można dokonać w sekretariacie szkoły i bezpośrednio przed zajęciami, wypełniając zgodę na uczestnictwo dziecka w zajęciach.

Terminy i godziny zajeć:

Sobota, od godz. 1000 - 1300

Niedziela, od godz. 1600 - 1900

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące Programu „Aktywna Szkoła” znajdują się na stronie www.aktywnaszkola.pl oraz są udzielane pod numerem telefonu:

+48 537 255 791 (infolinia działa w godzinach 8:00-15:00).

Jednocześnie zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu:

77 4211 009 (w godzinach 8:00-15:00)