• Zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2023/2024

• 12 września 2023 r.

Spotkania wychowawców klas I - VIII z Rodzicami. Wybory do Rady Rodziców. Spotkanie Rady Rodziców z Dyrektorem Szkoły. Organizacja pomocy psychologiczno - pedagogicznej.

7 listopada 2023 r. Informacje dotyczące osiągnięć, sukcesów i problrmów dydaktyczno - wychowawczych uczniów. Omówienie diagnoz przedmiotowych. Organizacja pomocy psychologiczno - pedagogicznej.
          19 grudnia 2023 r. Informacje dotyczące osiągnięć, sukcesów i problrmów dydaktyczno - wychowawczych uczniów oraz o przewidywanych dla ucznia śródrocznych niedostatecznych ocenach klasyfikacyjnych z zajęć edukacyjnych.
          9 stycznia 2024 r. Informacje dotyczące zatwierdzonych ocen klasyfikacyjnych śródrocznych. Podsumowanie osiągnięć i niepowodzeń dydaktycznych, wychowawczych, artstycznych i sportowych uczniów w I półroczu. Poinformowanie uczniów oraz ich rodziców o warunkach przebiegu egzaminu ósmoklasisty.
          26 marca 2024 r.

Zebranie organizacyjne z rodzicami uczniów klas VIII przystępujących do egzaminu ósmoklasisty

14 maja 2023 r. Informacje dotyczące osiągnięć, sukcesów i problrmów dydaktyczno - wychowawczych uczniów oraz o przewidywanych dla ucznia rocznych niedostatecznych ocenach klasyfikacyjnych z zajęć edukacyjnych.