Osiągnięcia i sukcesy sportowe
_______________________________________________________________________________________________________________________
VI MIEJSCE
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI
SKOK WZWYŻ – PATRYK JABŁOŃSKI
12.06.2012 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
III MIEJSCE
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
MARCIN PANICZ
12.06.2012 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
IX MIEJSCE
FINAŁ WOJEWÓDZKI
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
MARCIN PANICZ
11.06.2012 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU
SKOK WZWYŻ – JULIA DOROSZ
22.05.2012 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU
BIEG NA 500 M - MARCIN PANICZ
22.05.2012 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ
MARCIN PANICZ
22.05.2012 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU
CZWÓRBÓJ L.A. CHŁOPCÓW
21.05.2012 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
III MIEJSCE
FINAŁ WOJEWÓDZKI
KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
14.05.2012 R.
_____________________________________________________________
II MIEJSCE
PÓLFINAŁ WOJEWÓDZKI
KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
23.03.2012 R.
_____________________________________________________________
III MIEJSCE
PÓLFINAŁ WOJEWÓDZKI
KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
02.03.2012 R.
_____________________________________________________________
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU
KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
18.02.2012 R.
_____________________________________________________________
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU
HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
03.12.2011 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
V MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
SKOK WZWYŻ – KINGA ZYCH
28.05.2011 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
X MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
BIEG NA 300 M – MACIEJ SOKOŁOWSKI
28.05.2011 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
IV MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
BIEG NA 300 M – JUSTYNA BICZYSKO
28.05.2011 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
IV MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
SKOK W DAL – JUSTYNA BICZYSKO
28.05.2011 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
IV MIEJSCE
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
28.04.2011 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
UNIHOKEJ DZIEWCZĄT
25.03.2011 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
DWA OGNIE CHŁOPCÓW
05.02.2011 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
VIII MIEJSCE
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI
TENIS STOŁOWY – DAGMARA MURZA-MURZOWSKA
03.02.2011 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
II MIEJSCE
PÓLFINAŁ WOJEWÓDZKI
HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
08.12.2010 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
XXIV MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
BIEGI PRZEŁAJOWE – JUSTYNA BICZYSKO
13.10.2010 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
DWA OGNIE CHŁOPCÓW
24.02.2010 R.
_______________________________________________________________________________
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU
SIATKÓWKA CHŁOPCÓW
16.01.2010 R.
________________________________________________________________________________
II MIEJSCE
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI
DWA OGNIE DZIEWCZĄT
06.01.2010 R.
________________________________________________________________________________
IV MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
14.11.2009 R.
________________________________________________________________________________
IV MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATU
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
14.11.2009 R.
________________________________________________________________________________
II MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
DWA OGNIE DZIEWCZĄT
09.02.2009 R.
________________________________________________________________________________
I MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
DWA OGNIE CHŁOPCÓW
24.01.2008 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________
III MIEJSCE
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
DWA OGNIE DZIEWCZĄT
14.03.2007 R.
_______________________________________________________________________________________________________________________